Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Brener na pelet

0 ЕУР

Се продава од: Brener 13 окт. 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam gorionik na pelet kapacitet e od 35 kilovati do 100 kilovati gorionikot e vo perfektna mn malce trosi ekonomicen e epten i moze dase montira na bilo kakov koktelza parno i slicno ako sakate mozeme i na lice mesta dago probame od mn dobra maraka e mb srbija kupen e po greska na kilovati.komplet e sosve puz elektronika i rezervar. Tel 078222234
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации