Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masina za secenje drva

1 000 ЕУР

Се продава од: amet Вчера 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Masina za secenje drva
Maqin per prerjen e drunve
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации