Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Oprema i inventar za pekarstvo

0 ЕУР

Се продава од: Tefik Вчера 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Pecka so 4 etazi za okolu 160 vekni, mesalica za 80 - 100 lit. raboten stol, komora, kolici so plekovi, masina za secenje leb, ...
MOZE I ZAMENA SO KOLA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации