Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Апарат Концентратор за кислородна подршка

40 000 МКД

Се продава од: Стојан Атанасов 17 фев. 18:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Апарат Концентратор за кислородна подршка за ХОББ Сама купен нов на 02.02.2021 користен само 10 дена.
Стојан Атанасов
075999294
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации