Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POTOPNI PUMPI

Се продава од: NIKOLA 08 авг. 21:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
POTOPNI PUMPI so mocnost za ispumpuvanje od
1500 L/min
Leaflet
Кон почеток