Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Proizvodstvo na precistitelni stanici

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EUROHANDEL 09 окт. 14:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EUROHANDEL

EUROHANDEL

10 Огласи во продавницата

Repromaterijali za Vino i Rakija 0 МКД
Nudime: Elektricni pumpi za voda i hrana 0 МКД
Proizveduvame Polipropilenski bazeni za plivanje 0 МКД
Polipropilenski i Polietilenski rezervoari 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Proizveduvame stanici za otpadni vodi, separatori za masti i masla za restorani, benzinski pumpi, parkinzi, ekoloski soberni septicki jami, kadi za galvanizacija, polipripilenski rezervoari za vino, voda i hrana. Fermentari za vino.
EUROHANDEL
Za proizvoditeli na VINO i RAKIJA nudime sirok asortiman na repromaterijali, masini i sadovi za obrabotka.
Посетете ја нашата продавница
ul,29 Noemvri br.2 Прикажи на мапата
071 324 805
https://www.eurohandel.com.mk
EUROHANDEL
070239310
EUROHANDEL

EUROHANDEL

10 Огласи во продавницата
DABOVI BURINJA ZA VINO I RAKIJA 0 МКД
Repromaterijali za Vino i Rakija 0 МКД
Nudime: Elektricni pumpi za voda i hrana 0 МКД
EUROHANDEL 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации