Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Turbina za otprasuvanje

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MENSEN - МЕНСЕН 20 окт. 20:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Се продава индустриска турбина за отпрашување. Користена е за отпрашување на струг (пилевина) за голем погон. Турбината е многу снажна и може да опслужува повеќе машини наеднаш.

- Мотор од 7,5 kW
- Дијаментар на всис и потис 400 mm
- Габаритни димензии 1200x1200x1600 ШxДxВ

Цена по договор
MENSEN - МЕНСЕН
Почетна основна дејност на МЕНСЕН е преработка на дрвото и произведување на разни производи од дрвната индустрија.
Посетете ја нашата продавница
Industriska bb Прикажи на мапата
075 296841, 075 396150
http://www.mensen.mk/
MENSEN - МЕНСЕН
075 296841, 075 396150
Leaflet

MENSEN - МЕНСЕН

2 Огласи во продавницата
Sobni vrati po merka so visok kvalitet 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации