Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pumpi za voda za parno

0 МКД

Се продава од: Todor 04 мај 09:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Se prodavaat pumpi za voda / parno
Novi ne koristeni trofazni
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации