Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mashini a izrabotka na skapoceni kamenja

100 МКД

Се продава од: Pece 24 јан. 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Se prodavaat mashini za izrabotka na skapoceni kamenja i se prodavaat ramki i stalazi broj za kontakt 070 592 442 Ѓушка
Pece
Leaflet
Кон почеток