Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aparat za zavaruvanje so CO2

30 000 МКД

Се продава од: Стојанчо Стефановски 28 ноем. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Апарат за заварување со CO2 и жица (0.6, 0.8, 1 ), Раде Кончар производство, 160 А, со боца за CO2 од 30 литри , апаратот оди заедно со боцата
Стојанчо Стефановски
077 572 098
Leaflet
Кон почеток