Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aparat za zavaruvanje VARSTROJ 180A

0 МКД

Се продава од: Borivoje 19 фев. 17:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
prodavam aparat za zavaruvanje mnogu malku korisen za sopstveni potrebi
Borivoje
075469026
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации