Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pilevina

50 МКД

Се продава од: Александар Ангеловски 25 јан. 21:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Продавам поголема количина околу 15 тони на чиста сува пилевина од дрво чам и храст.Влажноста на пилевинта е 8% чиста без разни одпадоци во неа.Цена по договор.Телфон за контакт 075 495-606.
Александар Ангеловски
075495606
Leaflet
Кон почеток