Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Elektricna centrifuga za med

110 ЕУР

Се продава од: Војо Крстески 13 јул. 23:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам електрична центрифуга за мед во исправна состојба со две брзини на вртење.
Војо Крстески
075336606
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации