Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Filter za navodnuvanje

0 МКД

Се продава од: Krste Efremov 03 авг. 16:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Se prodava grub filter za sistem kapka po kapka
Cena po dogovor
Krste Efremov
075324150
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации