Оглас од претпријатие Објавени: јул. 02 2021 10:34

Kompresor za vozduh FIAC 500l ABT 1716l

ЕУР

Објавени: јул. 02 10:34
Прегледи: 819
Модел: AB 500/1700
Резервоар: 500 l
Воздух: 1700 l/min
Притисок: 15 bar
Моќност: 7,5+7,5 HP
Звучност: 76 db
Тежина: 445 kg
Димензии: 2000x610x1250 mm

Novi Kompresori za vozduh
Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l 300l 500l✅
Marka FIAC dobro poznat Italijanski brend koj e eden od najstarite fabriki koj proizveduva kompresori vo Italia i e dokazan kvalitet veke nad 50 godini
Garancija ✅
Prevzemame odgovornost i garancija na sekoj kompresor
Raspolagame so Rezervni delovi za istite kompresori

Zastapnik i Uvoznik za Kompresorite FIAC
Agro-Servis 2000 Negotino
Web Strana na FIAC https://web.fiac.it/en
Youtube kanal za kompresorite
https://www.youtube.com/channel/UCqAOdBxuZIf59-r2G725YFw/videos

Nudime poveke modeli na kompresori raspolagame so Golem lager rabotime i na golemo i malo


Postoime 20 godini uspesni na nasiot pazar so mnogu zadovolni klienti
Ovlasten servis so dolgogodisno iskustvo
Za Dopolnitelni Informacii kontaktirajte ne
📞 + 389 75-416-451 📞 + 389 75-416-455
📞 + 389 43-371-015
facebook strana----https://www.facebook.com/agroservis2000/
PRODAZEN SALON NEGOTINO
PRAKAME PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA

АГРО-СЕРВИС 2000 e една од водечките компании во Македонија Година се занимава со продажба и увоз на земјоделска механизација,програма за вино(Муљачи за грозје),TPV Авто приколки,Компресори за воздух,Генератори за струја и мн други машини
Застапници сне на 7 светски брендови увезуваме роба од 5 држави
Располагаме со изложбен и магацински простор 1850м3

Основана во 1999 година продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини и други машински алати.

ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!
Опис на линк

Agro Servis

NAJ EFTINA
Priklucna mehanizacija i rezervni delovi Agromehanika kranj
Firmata e specijalizirana za prodazba na zemjodelski prskalki Atomizeri Pumpi i celata rezervn oprema za niv
AGRO SERVIS E OVLASTEN DISTRIBUTER I SERVISER NA SLOVENECKATA KOMPANIJA AGROMEHANIKA KRANJ
Raspolaga so rezervni delovi i servis i celata oprema za prsakanje i od drugi Proizvoditeli
Na raspolaganje imame Atomizeri od: 330l,340,400,600,1000l I mnogu drugi priklucni mehanizacii 

Od 2011 Godina  firmata raspolaga so uvoz za prikolki za avtomobili od site modeli od 750 kg do 2700kg so site dimenzii 
Uslugata ja vrsime do vasata barana destinacija.
Посети ја страната на нашата продавница

industriska 13

043-371-015 075-416-455

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

NAJ EFTINA
Priklucna mehanizacija i rezervni delovi Agromehanika kranj
Firmata e specijalizirana za prodazba na zemjodelski prskalki Atomizeri Pumpi i celata rezervn oprema za niv
AGRO SERVIS E OVLASTEN DISTRIBUTER I SERVISER NA SLOVENECKATA KOMPANIJA AGROMEHANIKA KRANJ
Raspolaga so rezervni delovi i servis i celata oprema za prsakanje i od drugi Proizvoditeli
Na raspolaganje imame Atomizeri od: 330l,340,400,600,1000l I mnogu drugi priklucni mehanizacii 

Od 2011 Godina  firmata raspolaga so uvoz za prikolki za avtomobili od site modeli od 750 kg do 2700kg so site dimenzii 
Uslugata ja vrsime do vasata barana destinacija.
industriska 13 043-371-015 075-416-455
819
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации