Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Set so alatki i polumesecina 170 parcijna

7 000 МКД

Се продава од: Bogdan 06 јан. 11:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Опис
Ажурирана верзија на најдобро продаваните CTK170CMP, овој сет има нова и посилна случај удар мувла, како и нови и подобрени полумесечина одвртувачи
Содржи внимателно избрани асортиман на рачни алатки потребни за повеќето индустриски, механички и потрошувачите апликации
Комплетот вклучува 1/4 ", 3/8" и 1/2 "диск алатки (SAE & метрички)
алатки исполнат строги нови спецификации ANSI и ИАНМСП и доаѓаат со гаранција за целосна сатисфакција
Сите алатки се содржани во здрав, виткање пластични случај за лесно складирање и транспорт
https://www.tripleclicks.com/19170287/detail?item=516298
Leaflet
Кон почеток