Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Friteza profesionalna

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Panorama Building 21 апр. 09:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Panorama Building

9 Огласи во продавницата

Lezalki za soncanje i odmor 0 МКД
Deloven prostor 0 ЕУР
Pecka za pecenje na zrnesti i jatkasti plodovi 0 ЕУР
Presa za noze 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
SE PRODAVA FRITEZA PROFESIONALNA AFTOMATSKA SO KOMJUTERSKO UPRAVUVANJE POGODNA E ZA PRZENJE NA ZRNESTI PLODOVI SEMINJA OBLOZENI KIKIRIKI CIPS MESO KOMPIRI I SVE DRUGO STO TREBA DA SE PRZI . FRITEZATA E GERMANSKO PROIZVODSTVO I IMA GOLEMI MOZNOSTI I KAPACITET A KVALITETOT STO GO POSTIGNUVA E BLAGODARENIE I NA KOMPJUTERSKOTO UPRAVUVANE . PONUDATA E ZA PROFESIONALCI I ONIE KOI STO SAKAAT KVALITET, ZA POVEKJE INFORMACII NA TEL. 00389 072 232 000
Panorama Building
Продажба на станови
Посетете ја нашата продавница
Ул. 15ти Корпус бр.93 Охрид Прикажи на мапата
072232000
Panorama Building
072232000
Leaflet

Panorama Building

9 Огласи во продавницата
Deloven prostor 0 ЕУР
Lezalki za soncanje i odmor 0 МКД
Pecka za pecenje na zrnesti i jatkasti plodovi 0 ЕУР
Gotovi stanovi 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации