Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mikser i masina za tulumba hitno

0 ЕУР

Се продава од: Aydin 25 ноем. 15:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Mikser Empero 60lt najnov model so 4 elementi (nov)
Avtomatska masina za tulumbi (nova)
Aydin
 
076288556
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации