Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Oprema za pekara i slatkara itno

0 ЕУР

Се продава од: Aydin 25 ноем. 15:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Laminator Seweer 60cm
Avtomatska masina za krofni so stasuvalka
Masina za melenje meso Mateka (nova)
Aydin
 
076288556
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации