Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pecka za pecenje na zrnesti i jatkasti plodovi

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Panorama Building 10 мар. 12:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Panorama Building

9 Огласи во продавницата

Gotovi stanovi 0 МКД
Deloven prostor 0 ЕУР
Razraboten biznis brend broj 1 vo bransata 0 МКД
Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Се продава печка за печење, на зрнести и јаткасти плодови, на плин.
Се продава миксер за карамелизирање на кикирики, бадеми, лешници, за обложување на кикирики( чипс кикирики)
Се продава лепилка варилица цена по договор а мозе и компензација за трговска роба.
Panorama Building
Продажба на станови
Посетете ја нашата продавница
Ул. 15ти Корпус бр.93 Охрид Прикажи на мапата
072232000
Panorama Building
072232000
Leaflet

Panorama Building

9 Огласи во продавницата
Razraboten biznis brend broj 1 vo bransata 0 МКД
Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini 0 МКД
Lezalki za soncanje i odmor 0 МКД
Deloven prostor 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации