Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za busenje bunari

0 ЕУР

Се продава од: Goran Elenin 12 јун. 20:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Se prodava kompletno reparirano so nekolku glavi i dva para cevki vkupno okolu 200m. Masinata e montirana na kamionce Mercedes 12.13. Ima okolu 2400 rabotni casa. Moze da busi do 120 metri. Precnik 220mm. Cena po dogovor. Moze i zamena. Ja prodavam poradi zaminuvanje vo stranstvo tel 075 400 007 goran
Goran Elenin
075400007
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации