Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PALETAR VILUSKAR VAGA ZA PALETI 2000KG

850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВАГАР ГАПЕ ДИМЕ 14 фев. 21:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
СЕ ПРОДАВА ВИЛУШКАР СО ВГРАДЕНА ЕЛЕКТРОНСКА ВАГА ДО 2000КГ.-ГАРАНЦИЈА 12 МЕСЕЦИ.
ВАГИ СО ПЛАТФОРМИ 1,2Х1,2 М;1,5Х1,5М И ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ ПЛАТФОРМИТЕ СЕ БАЖДАРЕНИ СО ИЗДАВАЊЕ НА ДОКУМЕНТ ОД БИРО ЗА МЕТРОЛОГИЈА,
ВАГИТЕ СЕ СО МЕРЕН ОПСЕГ
0,5/1 КГ ДО МАХ 2000КГ.

СО 4 МЕРНИ КЕЛИИ И ИНДИКАТОР СО АКУМУЛАТОР ЗА РАБОТА БЕЗ СТРУЈА ОД 60 ЧАСА.
СО ДВЕ ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА И ЕКСТРА ЦЕНА.

ОВЛАСТЕН СЕРВИСЕР И ДИСТРУБИТЕР ЗА ЦЕЛА Р.МАКЕДОНИЈА -ВАГАР ГАПЕ ДИМЕ-ПРИЛЕП
ВАГАР ГАПЕ ДИМЕ
070 308 289
Leaflet
Кон почеток