Македонски | Shqip | English |

Profesionalna elektricna skara

Се продава од: stevan kitanoski 20 ноем. 00:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Прилеп
poradi zaminuvanje vo stranstvo se prodava : profesionalna elektricna skara ; pecka za pica ;profesionalen dupli toster ;dupla friteza ; sank dolg 2,50 ; separina ;masi so 4 stolici ;kafemat ; bojlercina za voda(2x15 ;2x10) aparat za limonada i boza; izlozbeni vetrini
Нема посетени огласи
Кон почеток