Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Абрихтер (Машина за обработка на дрво)

1 500 ЕУР

Се продава од: Кристина 06 окт. 21:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Абрихтер со 3 операции:
-циркулатор
-абрихтер
-брусалица
Кристина
075872326/075955271
Leaflet
Кон почеток