Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Гер машина

2 000 МКД

Се продава од: Кристина 06 окт. 22:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Две гер машини едната со мотор, другата без мотор.
Со различни големини, едната е помала.
Може да се користат за сечење на железо или камен.
И двете се по 2000 денари.
Кристина
075872326/075955271
Leaflet
Кон почеток