Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Metalna cisterna za nafta

300 ЕУР

Се продава од: Emil bozinovski 01 дек. 15:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го овој предмет за 2.000 МКД / месечно

From
Store
Локација
Пробиштип
Se prodava metalna cisterna za nafrta od 2 tona,nova nekoristena,pred se namenata za domasno centralno greenje a moze i za drugi nameni da se koristi.Za cenata moze da se dogovorime.
Emil bozinovski
+38977562602
Leaflet
Кон почеток