Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Стега (За дрво -Даски)

300 ЕУР

Се продава од: Кристина 06 окт. 21:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Стега за даски.
Кристина
075872326/075955271
Leaflet
Кон почеток