Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Krojacka i lepacka za PVC

0 ЕУР

Се продава од: Pece 16 фев. 21:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Se prodava krojacka za PVC i Aluminium , i lepacka 0.2 noz. Masinite se vo odlicna sostojba i spremni za koristenje bez nikakvi dodatni trosoci.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации