Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pedrolloelektricna pumpa za navodnuvanje

Се продава од: Nazim 18 мај 15:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Pedrollo електрична пумпа за наводнување.
Искористена неколку месеци само една сезона за наводнување на бавчи.

Цена по договор.
Leaflet
Кон почеток