Објавени: мај 21 2022 03:24

Gradezna digalka

МКД

МКД
Објавени: мај 21 03:24
Прегледи: 1008
Продавам,издавам градежна дигалка. Товар G= 500 kg, јаже Fi= 8 мм, должина L=35m. Снага на ЕМ P=2.2 kW,брзина на дигање V=24 m/min. Германски редуктор ,ЕМ со кочница .Можно е монтирање на редукторот одвоено од потпирачот.
Тел: 076636420
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1008
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076636420

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации