Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aspirator Holzstar SAA 2003

22 320 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 27 апр. 15:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата

Freza Holzstar TF 170 63 800 МКД
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 305 20 150 МКД
Bansek Holzstar HBS 261-2 23 930 МКД
Holtzkraft Crevo 120mm 1 190 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Проток на воздух 2553 m³/h -
Максимален негативен притисок 1950 Pa -
Отвор за отпрашување на аспиратор 125 mm -
Отвор за отпрашување на разводник 2 x 100 mm -
Моќност на мотор 1.5 kW -
Димензии на машина 1000 x 750 x 2000 mm -
Тежина 37 kg -

Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк до страната на производителот

Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата
Abrihter Diht Holzstar ADH 200 25 170 МКД
Kompresor Aircraft AIRBOY KITT 90 30 230 МКД
Kompresor Aircraft AirBoy 186 OF E 8 620 МКД
Bansek Holzstar HBS 261-2 23 930 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации