Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bansek Holzstar HBS 251

20 630 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 14 дек. 12:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Brusilica Holzstar KSO 790 46 670 МКД
Aspirator Holzstar SAA 902 11 200 МКД
Kompresor Aircraft AIRBOY KITT 90 30 230 МКД
Abrihter Diht Holzstar ADH 200 24 460 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Дијаметар на погонско тркало 250 mm -
Макс. ширина на сечење со стопер 121 mm -
Макс. ширина на сечење без стопер 245 mm -
Максимална висина на сечење 120 mm -
Брзина на сечење 696 m/min -
Должина на лисната пила 1790 mm -
Големина на работна маса 290 x 290 mm -
Моќност на мотор 350 W -
Електрично поврзување 230 V / 50 Hz -
Отвор за отпрашување 120 mm -
Тежина 32 kg -
Димензии на машина 420 x 330 x 880 mm -
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк до производителот на машината

Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Brusilica Holzstar KSO 790 46 670 МКД
Kompresor Aircraft AIRBOY 206 OF E 8 600 МКД
Kompresor Aircraft AIRBOY 186 OF E 8 350 МКД
Cirkular so rabotna tabla Holzstar TKS 250 SC 141 070 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации