Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bansek Holzstar HBS 261-2

22 600 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 22 септ. 12:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 305 17 900 МКД
Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 315 0 МКД
Freza Holzstar TF 200 SE 179 180 МКД
Brusilica Holzstar OSS 100 10 480 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Максимална висина на сек под 90 ° - 152 mm
Максимална висина на сек под 45 ° - 95 mm
Максимална ширина на сек со граничник - 145 mm
Максимална ширина на сек без граничник - 245 mm
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк до страната на производителот

Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 305 17 900 МКД
Univerzalen krojac Holzstar TKS 315 E 22 420 МКД
Strug Drebong Hozlstar DB 1100 53 710 МКД
Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 350-1300 91 200 МКД
Кон почеток