Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Brusilica Holzstar OBSS 100

15 880 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 30 апр. 14:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата

Bansek Holzstar HBS 400 89 090 МКД
Abrihter Diht Holzstar ADH 305 44 890 МКД
Manuelna kanterica set Holzkraft KAG 4 SET 98 890 МКД
Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 350-1300 91 200 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Должина на работна маса 430 mm -
Ширина на работна маса 410 mm -
Дијаметар на шмиргли 13, 19, 26, 38, 51 mm -
Дијаметар на осовина 12.7 mm -
Осцилации на шмиргла - 16 mm -
Должина на најдолга шмиргла 610 mm -
Брзина на ротација на каиш 8 m / s -
Должина на површина за шмирглање 220 mm -
Ширина на површината за шмирглање 100 mm -
Моќност на мотор 450 W -
Напојување 230V -
Отвор за отпрашување 38 mm -
Должина на машина 530 mm -
Ширина на машина 480 mm -
Висина на машина 480 mm -
Тежина 12 kg -
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252
Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата
Brusilica Holzstar KSO 790 46 670 МКД
Protocna brusilica Holzstar ZSM 405 60 580 МКД
Aspirator Holzstar  SAA 2003 22 320 МКД
Strug Drebong Hozlstar DB 1100 57 230 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации