Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin po povolna cena

30 000 МКД

Се продава од: Steve 26 мај 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Kaminot e 25kw so priklucok za parno greenje, samiot kamin gree 60kv I 90kv preku radijatori. Ide komplet so site delovi pumpa ekspanzionen sad barometer sigurnosen ventil kupen e 2017 god od Elektroelement Skopje
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации