Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompresor Aircraft AIRBOY 206 OF E

8 600 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 05 фев. 18:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата

Holtzkraft Crevo 200mm 2 771 MKD
Manuelna kanterica set Holzkraft KAG 4 SET 98 890 MKD
Protocna brusilica Holzstar ZSM 405 60 580 MKD
Brusilica Holzstar KSO 750 60 570 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Компресор WDS
Максимален проток 180 l/min
Максимален притисок 8 bar
Клипови / фази 1/1
Моќност на мотор 1.1 kW
Електрично поврзување 230 V
Тежина 9 kg
Димензии на машина 385/170/460mm
Ниво на бучава 97 dB(A)
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк од производителот на производот

Leaflet
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата
Strug Drebong Holzstar DB 450 19 420 MKD
Brusilica Holzstar OSS 100 10 790 MKD
Brusilica Holzstar KSO 790 46 670 MKD
Manuelna kanterica set Holzkraft KAG 4 SET 98 890 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации