Оглас од претпријатие Објавени: фев. 05 2019 06:55

Kompresor Aircraft AIRBOY 261 E

МКД

Објавени: фев. 05 06:55
Прегледи: 80
Компресор HOS
Максимален проток 250 l/min
Максимален капацитет 155 l/min
Зафатнина на резервоар 2.4 l
Клипови / фази 1/1
Моќност на мотор 1.5 kW
Електрично поврзување 230 V
Тежина 22 kg
Димензии на машина 510/270/400mm
Ниво на бучава 97 dB(A)
Опис на линк

Yugoimpex

DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти. 
Посети ја страната на нашата продавница

Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово

+38922650252

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти. 
80
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации