Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompresor Aircraft AIRBOY SILENCE 50 PRO

48 150 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 05 фев. 18:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата

Holtzkraft Crevo 160mm 1 610 MKD
Protocna brusilica Holzstar ZSM 405 60 580 MKD
Aspirator Holzstar SAA 902 11 500 MKD
Strug Drebong Hozlstar DB 1100 57 230 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Компресор capsuled
Максимален проток 50 l/min
Максимален капацитет 33 l/min
Зафатнина на резервоар 6 l
Максимален притисок 8 bar
Клипови / фази 1/1
Моќност на мотор 0.34 kW
Електрично поврзување 230 V
Тежина 21 kg
Димензии на машина 320/320/480mm
Ниво на бучава 43 dB(A)
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк од производителот на производот

Yugoimpex

Yugoimpex

41 Огласи во продавницата
Banasek Holzstar HBS 321-2 35 770 MKD
Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 210 E 10 540 MKD
Manuelna kanterica set Holzkraft KAG 4 SET 98 890 MKD
Aspirator Holzstar SAA 902 11 500 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации