Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina vo odlicna sostojba

150 ЕУР

Се продава од: Валон 28 ноем. 07:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Марка victoria во добра состојба гермаска
Валон
072564015
Leaflet
Кон почеток