Објавени: мај 24 2022 09:17

Nova motorna pila

МКД

Објавени: мај 24 09:17
Прегледи: 504
Се продава нова неотпакована моторна пила PARKSIDE

Моќен 2-тактен бензински мотор
Електронско палење
Опрема против вибрации
Против повратен удар
Автоматски систем за подмачкување на синџирот
Висококвалитетен ОРЕГОН ПРО-АМ меч
Долготраен ланец OREGON LPX
Работен волумен: 53 cm³
Макс. брзина на моторот (со меч и синџир): 11500 вртежи во минута
Должина на сечењето: околу 45 см
Макс. брзина на синџирот: 22,1 m / s
Со лична заштитна опрема: прилагодливи слушалки за заштита на слухот и очила со прилагодливи ремени
2 kW (2,72 КС)
Должина на пилата: околу 45 см
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
504
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075544285

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации