Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Potezen cirkular Ger Holzstar KGZ 305

19 530 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 14 апр. 10:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Manuelna kanterica set Holzkraft KAG 4 SET 98 890 MKD
Aspirator Holzstar 3001 27 840 MKD
Bansek Holzstar HBS 251 20 630 MKD
Freza Holzstar TF 170 56 730 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Наклонување 0 ° / Закосување 0 ° 100 x 340 mm
Наклонување 45 ° / Закосување 0 ° лево 40 x 340 mm
45 ° Наклонување / Закосување 0 ° десно 40 x 340 mm
Накосување 0 ° / Закосување 45 ° лево 100 x 240 mm
Наклонување 45 ° / Закосување 45 ° лево 40 x 240 mm
Наклонување 45 ° / Закосување 45 ° десно 40 x 240 mm
Дијаметар на пила 305 mm
Моќност на мотор 2.0 kW
Електрично поврзување 230V
Број на вртежи 4500 min-1
Димензии на машина 835 x 570 x 790 mm
Тежина 23 kg
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк до производителот на машината

Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Freza Holzstar TF 170 56 730 MKD
Ubodna pila Holzstar DKS Vario 502 8 310 MKD
Holtzkraft Crevo 120mm 1 190 MKD
Strug Drebong Hozlstar DB 900 37 970 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации