Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Strug- Drebong Holzstar DB 450

18 830 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 14 дек. 13:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Protocna brusilica Holzstar ZSM 405 58 860 МКД
Cirkular so rabotna tabla Holzstar TKS 250 SC 141 070 МКД
Holtzkraft Crevo 120mm 1 190 МКД
Strug Drebong Hozlstar DB 1100 53 710 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Максимален дијаметар на обработка 254 mm -

Висина до центар на навојно вретено 127 mm -

Максимална должина на обработка 450 mm -

Навој на вретеното M33 x 3.5 -

Брзини на ротација 680, 1000, 1400, 2000, 2800 min-1 -

Чекори на вртење 5

Моќност на мотор 370 W

Електрично поврзување 230V

Фрекфенција 50 Hz

Тежина 35 kg

Димензии на машината 820 x 300 x 430 mm
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк до производителот на машината

Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Aspirator Holzstar SAA 902 11 200 МКД
Protocna brusilica Holzstar ZSM 405 58 860 МКД
Univerzalna rabotna masa Holzkraft UWT 3200 11 900 МКД
Brusilica Holzstar KSO 790 46 670 МКД
Кон почеток