Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Univerzalen krojac Holzstar TKS 315 E

22 430 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Yugoimpex 03 мар. 08:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата

Brusilica Holzstar OSS 100 10 480 МКД
Kompresor Aircraft AIRBOY KITT 90 30 230 МКД
Holtzkraft Crevo 80mm 810 МКД
Brusilica Holzstar BTS 150 12 260 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Бутел, Скопjе
Дијаметар на пила 315 mm -
Максимална висина на сечење 90 ° / 45 ° 83/60 mm -
Накосување на пила 90 - 45 degrees -
Димензии за работна маса 800 x 550 mm -
Висина на работна маса 800 mm -
Број на вртежи 2800 min-1 -
Моќност на мотор 2.8 kW -
Електрично поврзување 400V/ 230V -
Фрекфенција 50 Hz
Отвор за одпрашување Горе: 38 mm / Доле: 100 mm -
Тежина 53 kg -
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Прикажи на мапата
+38922650252

Линк до страната на производителот

Yugoimpex

Yugoimpex

42 Огласи во продавницата
Kompresor Aircraft AIRBOY SILENCE 40 PRO 15 390 МКД
Bansek Holzstar HBS 400 86 220 МКД
Aspirator Holzstar  SAA 2003 23 260 МКД
Strug Drebong Hozlstar DB 900 37 970 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации