Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bormasina De WALT

9 000 МКД

Се продава од: Љупчо 28 ноем. 20:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Се продаваат бормашина мешалка De WALT DW130 со 710w и брусалица De WALT D28113 SO 900W. И двете алатки се купени од G-M&M Скопје.
Многу малку се користени. Поединечно цената на бормашината е 7000 ден. додека брусалицата е 3000 ден. Доколку се купат и двете во комплет тогаш цената е 9000 ден. Цената не е фиксна.
Контакт - Љупчо 070/ 38 41 42
Љупчо
070384142
Leaflet
Кон почеток