Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Машина за шиење.

9 000 МКД

Се продава од: Фимка 31 јул. 17:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Машина за шиење, не е употребувана.
Фимка
078 222 805
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации