Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Palaplast PE Adapter Flansi PE STUB FLANGE BUTT F

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Алфа Инжинеринг 11 септ. 15:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Testik Reducir 0 МКД
Testik 0 МКД
Koleno 60 0 МКД
Danfoss frekventni regulatori Danfoss frequency 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Палапласт произведува ПЕ цевки и фитинзи за наводнување, водоснабдување и греење. Располагаме со секаков вид на на фитинзи и тоа адаптер фланши, т-разделници, редуцири, прирабници и многу друго.

Фитинзи со димензии од Ф50 - Ф315
Алфа Инжинеринг
Компанијата АЛФА Инжинеринг е основана во 2000 та година и првенствено компанијата е замислена да делува на полето на индустриската електрика и автоматика, односно изведба на инсталации и опрема за контрола и автоматско управување на индустиски процеси. Исто така врши инсталации на пумпи и пумпни станици за водоснабдување од поголем капацитет со целокупниот потребен градежен, механички и автоматско-електрички дел. Со време АЛФА Инжинеринг се развива и опремува инфраструктурно и оперативно и започнува со целосна изведба на инфраструктурни објекти, односно објекти за снабдување со вода за пиење и технолошка вода. Изведба на цевоводи и пумпни станици, до изведба на целосно заокружени системи со објекти за третман и филтрирање на вода за пиење и системи за пречистување на отпадни води. Kако дел од своето работење ja опфака и продажбата и сервисирањето на пумпи од програмата на Grundfos. Алфа Инжинеринг континирано работи на развојот и унапредувањето на сервисот со примена на строгите стандарди за квалитетот на услугите кои ги наметнува реномираниот производител. Исто така паралелно со оваа област на делување АЛФА Инжинеринг успешно изведува и објекти од енергетиката, посебно на полето на изведба на дистрибутивни енергетски водови и автоматско контролни системи за контрола и автоматско водење на повеке видови процеси во индустријата, рударството и осветлувањето. Нашето долгогодишно искуство во изведба, во комбинација со високо квалифакувани инижинери ни овозможува да нудиме услуги за инжинерски и технички дизајн и проектирање во областа на енергетиката и водоводно снабдување.
Посетете ја нашата продавница
ул Димитрије Чуповски бр. 1-А3-1 Прикажи на мапата
075448398
http://alfaing.mk/
Алфа Инжинеринг
075448398
Koleno 90 0 МКД
Testik 0 МКД
Danfoss frekventni regulatori Danfoss frequency 0 МКД
Koleno 60 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации