Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Рачен апарат за притисок со жива

1 800 МКД

Се продава од: Маријан 02 мар. 21:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам нов (неупотребуван) апарат за рачно мерење на притисок со жива платен 2480,00 денари.
Маријан
070/738899
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации