Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продаваа угостителска опрема од прозводител Empero

184 МКД

Се продава од: Tomi 25 јан. 19:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продаваа угостителска опрема од прозводител Empero (Турција)

Опремата е користена 10 месеци .

1.Миксер ---47.000 ден.
2.Ферментациона комора--- 30.000 ден.
3.Печка за пица на два спрата 1190x810x760---54.500 ден.
4.Машина за ајран---69.000 ден.
5.Скара плинска инох 800x730x850 ---58.000 ден.

Доколку се купат сите елементи од еднаш цената изнесува 184.000 ден

Сите елементи се производител Empero (Турција).
Leaflet
Кон почеток