Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Testik Reducir

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Алфа Инжинеринг 06 септ. 10:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Testik 0 MKD
Danfoss frekventni regulatori Danfoss frequency 0 MKD
BWRO Procistuvac na voda kapacitet 2x10 m3/h 0 MKD
Koleno 60 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Тештик Редуцир
Димензии од DN 90 до DN 315
Притисок од 6 bar до 20 bar
Алфа Инжинеринг
Компанијата АЛФА Инжинеринг е основана во 2000 та година и првенствено компанијата е замислена да делува на полето на индустриската електрика и автоматика, односно изведба на инсталации и опрема за контрола и автоматско управување на индустиски процеси. Исто така врши инсталации на пумпи и пумпни станици за водоснабдување од поголем капацитет со целокупниот потребен градежен, механички и автоматско-електрички дел. Со време АЛФА Инжинеринг се развива и опремува инфраструктурно и оперативно и започнува со целосна изведба на инфраструктурни објекти, односно објекти за снабдување со вода за пиење и технолошка вода. Изведба на цевоводи и пумпни станици, до изведба на целосно заокружени системи со објекти за третман и филтрирање на вода за пиење и системи за пречистување на отпадни води. Kако дел од своето работење ja опфака и продажбата и сервисирањето на пумпи од програмата на Grundfos. Алфа Инжинеринг континирано работи на развојот и унапредувањето на сервисот со примена на строгите стандарди за квалитетот на услугите кои ги наметнува реномираниот производител. Исто така паралелно со оваа област на делување АЛФА Инжинеринг успешно изведува и објекти од енергетиката, посебно на полето на изведба на дистрибутивни енергетски водови и автоматско контролни системи за контрола и автоматско водење на повеке видови процеси во индустријата, рударството и осветлувањето. Нашето долгогодишно искуство во изведба, во комбинација со високо квалифакувани инижинери ни овозможува да нудиме услуги за инжинерски и технички дизајн и проектирање во областа на енергетиката и водоводно снабдување.
Посетете ја нашата продавница
ул Димитрије Чуповски бр. 1-А3-1 Прикажи на мапата
075448398
http://alfaing.mk/
Алфа Инжинеринг
075448398
Koleno 90 0 MKD
Testik 0 MKD
Hidroten PVC Ventili PVC Valves 0 MKD
Palaplast PE Adapter Flansi PE STUB FLANGE BUTT F 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации