Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na kazani za rakij

Се продава од: Стојан Аговиќ 27 ноем. 22:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Казанџиска работилница СТОЛЕ. Пордавам и изработувам секаков вид на казани за варење на ракија и разни предмети од бакар како и калаисување. (тави, котли, тепсии, купели за крштевање на деца)
Стојан Аговиќ
078348105. 078254513
Leaflet
Кон почеток